Agencja SO BERRY Sp. z o.o. odpowiadała za pełną organizację spotkania grillowego, od przedstawienia koncepcji wydarzenia, po zapewnienie pełnego wyżywienia napoi, zapewnienie pełnej obsługi. Agencja SO BERRY Sp. z o.o. kompleksowo zorganizowała całe wydarzenie.

Dzięki kompetencjom i doświadczeniu osób z agencji wydarzenie przebiegło zgodnie z założeniami i scenariuszem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Agencji SO BERRY Sp. z o.o. i  z pełnym przekonaniem możemy polecić ją, jako solidnego i rzetelengo organizatora imprez o tak dużej skali.

Magdalena Kawka
Centralny Departament Zakupów i Logistyki
Polkomtel Sp. z o. o.

Wykonawca zobowiązał się do przeprowadzenia programu artystycznego wypełnionego atrakcjami dla dzieci, bogatego programu rozrywkowego dla dorosłych oraz zorganizowania części gastronomicznej. W rzeczywistości Wykonawca imprezy nie tylko zrealizował zaplanowane punkty programu, ale znacznie je przekroczył.  Wszyscy biorący udział w pikniku wyrażali się bardzo dobrze o Wykonawcy i sugerowali, aby w przyszłości do wykonania podobnych impreza zapraszać tą firmę.

Zbigniew Szelenbaum
radny i organizator imprezy

W ramach realizacji zadania operator zapewnił zabawy i atrakcje dla najmłodszych: animacje, urządzenia pneumatyczne, zorganizował punkty zręcznościowe, konkursy z nagrodami oraz punkty dyscyplin sportowych.
Firma So Berry Sp. z o.o. wykonała zadanie należycie, zgodnie z warunkami umowy.

Lech Kwasiborski
kierownik
Zespołu Sportu i Rekreacji
dla Dzielnicy Mokotów

Firma So Berry Sp. z o. o. świadczyła usługi animacji podczas Pikniku Rodzinnego Dzień Dziecka w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy.
Polecamy firmę So Berry Sp. z o. o. jako lidera animacji czasu wolnego.

Barbara Gebler – Wasiak
dyrektor
Centrum Promocji Kultury
w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy

Agencja SO BERRY SP. Z O. O. przygotowała stoiska z atrakcjami dla najmłodszych oraz animacje. Wszystkie usługi zostały profesjonalnie wykonane oraz zgodnie z warunkami umowy.
Polecamy współpracę zag encją SO BERRY SP. Z O. O., która wywiązuje się z powierzonych zadań z dbałością o najwyższą jakość.  Agencja jest godna polecenia i zaufania wykonawcą.

Konrad Rzepka
group account manager
New Look Advertising Sp. z. o.o

New Look Advertising Sp. z o. o. nieprzerwanie od 2013 roku korzysta z usług agencji So Berry Sp. z o. o. z zakresu wynajmu hostess do kolportażu artykułów promocyjnych i reklamowych.  Rekomendujemy współpracę z agencją So Berry Sp. z o. o.  Agencja jest dobrze zorganizowana oraz sumiennie wywiązuje się z powierzonych zadań.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, dlatego też możemy z przyjemnością polecić współpracę z agencją So Berry Sp. z o. o, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, z którym można nawiązać długofalową współpracę.

Irmina Olszewska
group account manager
New Look Advertising Sp. z. o.o